• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

18.12.2020

Uroczystość podsumowania etapu centralnego oraz wojewódzkiego konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy”

W dniu 16 grudnia 2020 r. w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie w ramach podsumowania Konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy” odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom.

Tegoroczne wydarzenie ze względu na aktualną sytuację epidemiczną w kraju i związane z tym ograniczenia miało zmieniony, niż w latach poprzednich charakter, gdyż Główny Inspektor Pracy nie miał możliwości osobiście podziękować i przekazać gratulacji Laureatom na szczeblu centralnym w trakcie uroczystości na Zamku Królewskim w Warszawie. W celu uhonorowania Społecznych Inspektorów Pracy za codzienną działalność na rzecz dbania o bezpieczeństwo i warunki pracy zorganizowano to wydarzenie w Okręgowym Inspektoracie Pracy w Rzeszowie.

W związku z powyższym w trakcie uroczystości wyróżnienie, a także podziękowania i wyrazy uznania za zaangażowanie w działalność na rzecz bezpieczeństwa pracy dla Laureata etapu centralnego z województwa podkarpackiego Pana Jerzego Lorenca z TRANS NG Sanok Sp. z o.o. w Sanoku, w imieniu Pana Andrzeja Kwalińskiego Głównego Inspektora Pracy miała zaszczyt przekazać Pani Barbara Kiełt Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie.

 

1M-OIP wręcza nagrodę GIP etapu centralnego dla SIP Lorenc -zdjęcie 1
 

Bardzo miłym elementem tej uroczystości było wyświetlenie w celu uhonorowania Laureata specjalnie przygotowanego filmu, w którym Pan Andrzej Kwaliński Główny Inspektor Pracy złożył w formule medialnej gratulacje i podziękowania Społecznemu Inspektorowi Pracy.

 

2M-SIP Lorenc po gratulacjach GIP -zdjęcie 2
3M-Nagroda GIP dla SIP Lorenc -zdjęcie 3
 

Uroczystość ta była również okazją do dokonania podsumowania konkursu „Najaktywniejszy Społeczny Inspektor Pracy” na etapie wojewódzkim, w którym wyłoniono i uhonorowano 5  Społecznych Inspektorów Pracy, działających na rzecz budowania szeroko rozumianej kultury bezpieczeństwa w zakładach z województwa podkarpackiego. Komisja powołana przez Okręgowego Inspektora Pracy na etapie wojewódzkim wyłoniła niżej wymienionych laureatów konkursu:

I miejsce zdobył Pan Jerzy Lorenc, Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy w Trans NG Sanok Spółka z o.o., laureat wyróżniony przez Głównego Inspektora Pracy, 

4M-OIP wręcza nagrodę etapu wojewódzkiego -zdjęcie 4
5M-SIP Lorenc z wyróżnieniem OIP -zdjęcie 5
 

II miejsce zdobył Pan Wojciech Szeliga, Wydziałowy Społeczny Inspektor Pracy w Pratt&Whitney S.A.

6M-OIP wręcza nagrodę SIP Szeliga -zdjęcie 6
 

III miejsce zdobył Pan Adam Magoń, Wydziałowy Społeczny Inspektor Pracy w Pratt&Whitney S.A.

7M-OIP wręcza nagrodę SIP Magoń -zdjęcie 7
 

Komisja konkursowa etapu wojewódzkiego ponadto przyznała wyróżnienia Panu Zdzisławowi Buczkowi, Wydziałowemu Społecznemu Inspektorowi Pracy w KROSNO GLASS S.A. oraz Panu Adamowi Rybie, Wydziałowemu Społecznemu Inspektorowi Pracy w Sanok Rubber Company S.A.

8M-Wyróżnienia OIP dla SIP Z.Buczek i A.Ryba -zdjęcie 8
 

Laureaci konkursu dziękując za docenienie ich społecznej działalności i pracy na rzecz poprawy warunków zatrudnienia z uznaniem wypowiadali się o współpracy z Państwową Inspekcją Pracy.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!!!GIP Przejdź do GIP

Kalendarium

PWŚCPSN
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

Wypadki