• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

09.03.2023

Zapraszamy do udziału w webinarium dotyczącym zagadnień wypadków przy pracy

Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pn. „Prewencja i postępowanie wypadkowe w świetle najnowszych zmian kodeksu pracy”. Szkolenie naszego eksperta organizowane jest w formie webinarium za pośrednictwem komunikatora internetowego TEAMS i odbędzie się w dniu 27 marca 2023 r. o godzinie 10.00.

Adresowane jest do społecznych inspektorów pracy, służb bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach pracy, członków zespołów powypadkowych oraz pracodawców i pracowników różnych branż w szczególności charakteryzujących się wysokim stopniem zagrożeń wypadkowych np. budownictwo.

Celem organizowanego webinarium jest poszerzenie wiedzy w zakresie ustalania okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy w świetle zmian przepisów w kodeksie pracy w aspektach kontroli trzeźwości oraz pracy zdalnej i ich wpływu na prewencję

Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa na adres poczty elektronicznej kancelaria@rzeszow.pip.gov.pl z dopiskiem webinarium wypadkowe i podaniem adresu e-mail, na który zostanie przesłana przez organizatora informacja wraz z linkiem umożliwiającym wzięcie udziału w szkoleniu online z wykorzystaniem komunikatora internetowego.

Zgłoszenia przyjmowane będą w terminie do dnia 22 marca 2023 r. do godziny 15.00.

 

Wypadek przy pracy
 


GIP Przejdź do GIP