• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

23.02.2023

ZAPROSZENIE NA XVI EUROPEJSKIE TARGI PRACY WORK EXPO 2023

Baner Targów
 

Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie objął XVI Europejskie Targi Pracy Work Expo Patronatem Honorowym.

Zapraszamy na stoisko informacyjno – doradcze Państwowej Inspekcji Pracy (stanowisko 55A), na którym przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie udzielać będą bezpłatnych porad prawnych.

Pracodawcy w trakcie targów reprezentują szeroki przekrój branż: od budowlanej, przez lotniczą, motoryzacyjną, technologiczną, administracyjną po programistyczną. Wydarzenie to o charakterze międzynarodowym, również w tej edycji adresowane jest, jak w roku ubiegłym do obywateli Ukrainy, którzy wskutek wojny osiedlili się na Podkarpaciu, i chcą się aktywizować zawodowo. Na wydarzeniu będzie również obecna placówka dyplomatyczna UNHCR wspierająca uchodźców w odnalezieniu się na rynku pracy.

Stoisko OIP w Rzeszowie w trakcie targów obsługiwać będzie m.in. pracownik posługujący się biegle językiem ukraińskim, w związku z czym obywatele Ukrainy zainteresowani zagadnieniami legalności zatrudnienia będą mogli uzyskać również porady prawne w języku ukraińskim.

 

Baner Targów UA
 

Równolegle w Hali Podpromie odbywać się będą  Targi Edukacyjne Edu Salon, które można zwiedzić w tych samych godzinach.

 

Baner Targów EDU

 

XVI Europejskie Targi Pracy Work Expo można zwiedzać w środę, 1 marca, w godz. 9.00 – 15.00 oraz w czwartek, 2 marca, w godz. 9.00 – 15.00. Wstęp jest bezpłatny.

Więcej szczegółów na stronie: https://targirzeszowskie.pl/targi-pracy-o-wydarzeniu/


GIP Przejdź do GIP