• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

08.02.2023

Wykonawca budowy Podkarpackiego Centrum Nauki Jasionka na podium w ogólnokrajowym etapie konkursu „Buduj bezpiecznie”

Pan Karol Kucaj p.o. Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie uczestniczył w 31 edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury - BUDMA 2023, które odbywały się w Poznaniu.

W trakcie Targów w dniu 31 stycznia 2023 r. odbyła się konferencja „Budowa. STOP wypadkom! Koordynator do spraw bhp fundamentem bezpiecznej budowy”, która była okazją do wręczenia nagród laureatom Konkursu „Buduj bezpiecznie 2022” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

Nominowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie firma WARBUD S.A. wykonawca budowy Podkarpackiego Centrum Nauki w Jasionce z rąk Pani Katarzyny Łażewskiej- Hrycko Głównego Inspektora Pracy otrzymała nagrodę za zajęcie trzeciego miejsca na ogólnokrajowym etapie konkursu „Buduj bezpiecznie”. Statuetki Głównego Inspektora Pracy otrzymali również:

- za I miejsce nominowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu firma Skanska S.A. wykonawca budowy mostu przez rzekę Wartę wraz z dojazdami w ciągu drogi wojewódzkiej 431 w m. Rogalinek.

- za II miejsce  nominowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku firma CONSTRIM Grupa Budowlana Sp. z o.o., wykonawca budowy budynku usługowo-handlowo-biurowego w Białymstoku – nominacja Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku.

Dziękujemy firmie WARBUD S.A. za wkład i wysiłek włożony w zachowanie wysokich standardów pracy podczas realizacji inwestycji oraz gratulujemy wygranej!

 

Wręczenie przez GIP nagrody laureatowi Konkursu „Buduj bezpiecznie 2022”.
 


GIP Przejdź do GIP