• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

01.02.2023

Prelekcja inspektorów pracy w ramach współpracy z WINB w Rzeszowie

W dniu 25 stycznia 2023 r. w siedzibie Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego w Rzeszowie odbyła się narada Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego z Powiatowymi Inspektorami Nadzoru Budowlanego województwa podkarpackiego.

W ramach wzajemnej współpracy pomiędzy Urzędami w naradzie udział wzięli zaproszeni przedstawiciele Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie Pan Bartłomiej Kędzior Starszy Inspektor pracy oraz Pan Krzysztof Machowicz Starszy Inspektor pracy – Specjalista.

Na naradzie, oprócz spraw bieżących, poruszano zagadnienia dotyczące przestrzegania przez uczestników procesu budowlanego zasad bezpieczeństwa i ochrony zdrowia podczas wykonywania robót budowlanych.

W związku z powyższym Inspektorzy pracy podczas spotkania przedstawili i omówili tematykę dotyczącą bezpiecznego wykonywania prac budowlanych, na podstawie spostrzeżeń wynikających z prowadzonej działalności kontrolnej Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie.

Uczestnicy  narady Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego z Powiatowymi Inspektorami Nadzoru Budowlanego województwa podkarpackiego.
 


GIP Przejdź do GIP