Regionalna Gala LODOŁAMACZE 2020 w Kielcach

W dniu 17 września br. w Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach odbyła się Regionalna Gala Jubileuszowa XV Edycji Konkursu LODOŁAMACZE 2020 dla czterech województw: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie na uroczystości reprezentowała Pani Barbara Kiełt Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie, która miała zaszczyt wręczyć nagrodę w kategorii: Przyjazna Przestrzeń dla Arboretum i Zakładu Fizjografii w Bolestraszycach.

OIP wręcza nagrodęOIP z laureatem konkursu

Lodołamacze  to Konkurs dla Pracodawców Wrażliwych Społecznie. Celem konkursu jest wyłonienie i nagradzanie osób prywatnych i pracodawców wybitnie angażujących się w rozwiązywanie problemów osób niepełnosprawnych w różnych dziedzinach życia społecznego  i zawodowego, a także podkreślenie tematyki zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Prestiżową nagrodą Lodołamacza 2020 zostaną wyróżniane firmy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się w październiku 2020 r. na Zamku Królewskim w Warszawie. W uroczystości udział weźmie małżonka Prezydenta RP, Pani Agata Kornhauser- Duda.

Laureatami regionalnego etapu konkursu zostali: