• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

14.06.2022

XI edycja Dnia Nauki w PWSW w Przemyślu

 

Pracownicy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie Oddział w Przemyślu w dniu 7 czerwca br. uczestniczyli w XI edycji Dnia Nauki organizowanego przez Państwową Wyższą Szkołę Wschodnioeuropejską w Przemyślu.

Na zorganizowanym stoisku informacyjno-promocyjnym Państwowej Inspekcji Pracy uczestnicy mieli możliwość uzyskania bezpłatnych porad prawnych z zakresu prawa pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy, legalności zatrudnienia, podjęcia pracy sezonowej oraz zapoznania się z opracowanymi materiałami Państwowej Inspekcji Pracy.

 

Stoisko informacyjne OIP w Rzeszowie w trakcie XI Edycji Dnia Nauki PWSW w Przemyślu.
 

Dużym zainteresowaniem wśród młodzieży wchodzącej na rynek pracy cieszyły się właśnie porady dotyczące: podjęcia pierwszej pracy, form zatrudnienia, a także pracy sezonowej w okresie wakacyjnym.

Ponadto uczestnikom wydarzenia udostępnione zostały nieodpłatne materiały informacyjne dotyczące zagadnień prawa pracy. Prezentowane na stoisku foldery broszury oraz publikacje, wydane nakładem Państwowej Inspekcji Pracy, cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i wzbudzały ciekawość licznie zgromadzonej młodzieży.

Uczestnictwo Państwowej Inspekcji Pracy, w tym wydarzeniu było znakomitą okazją do zaprezentowania naszej Instytucji i zapoznania młodego pokolenia z warunkami, obowiązkami, jak również z prawami wynikającymi z podjęcia pierwszej w życiu pracy zarobkowej.

Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie osobiście reprezentowała Pani Barbara Kiełt w trakcie uroczystego otwarcia przez Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Wschodnioeuropejskiej XI Dnia Nauki, w którym również wzięli udział zaproszeni przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Prezydent Miasta Przemyśla oraz Partnerzy Honorowi.

 

Goście oficjalnego otwarcia XI Edycji Dnia Nauki PWSW w Przemyślu.
 


GIP Przejdź do GIP

Kalendarium

PWŚCPSN
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Wypadki