• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

20.03.2023

ZAPROSZENIE NA KONFERENCJĘ NAUKOWĄ „ŚWIADOMY = BEZPIECZNY”

Pan Karol Kucaj p.o. Okręgowego Inspektora Pracy w Rzeszowie zaprasza do uczestnictwa w Konferencji Naukowej organizowanej przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie wspólnie z Politechniką Rzeszowską pn. ŚWIADOMY = BEZPIECZNY” Nie daj się zaskoczyć – bezpieczeństwo i higiena pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych.

Wydarzenie to odbędzie się w formule stacjonarnej w budynku V Politechniki Rzeszowskiej przy Al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie. 

Termin konferencji: 24 marca 2023 r. o godz. 10:00.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Konferencja adresowana jest przede wszystkim do pracodawców i przedsiębiorców działających w branży elektroenergetycznej oraz osób odpowiedzialnych za eksploatację urządzeń elektroenergetycznych w przedsiębiorstwach.

Celem tego wydarzenia jest propagowanie wiedzy i zwiększenie świadomości w zakresie przestrzegania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy podczas wykonywania prac eksploatacyjnych przy urządzeniach elektroenergetycznych.

Podczas prelekcji i wykładów zagadnienia w tematyce konferencji prezentować będą przedstawiciele Państwowej Inspekcji Pracy, Politechniki Rzeszowskiej, Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A., a także Specjalista ds. rozwoju rynku w zakresie wytwarzania sprzętu elektroenergetycznego.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie udziału i podanie liczby zgłoszonych uczestników na adres poczty elektronicznej: promocja@rzeszow.pip.gov.pl lub po numerem tel.: 17 71 72 064.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji!

 

Program Konferencji Naukowej
 


GIP Przejdź do GIP