Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 10 lipca 2024
1:1 minut

Okręgowy Inspektor Pracy w Rzeszowie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 21 lat do udziału w ogłoszonym przez KRUS VI Ogólnopolskim Konkursie „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym”.

Konkurs jest organizowany w ramach międzynarodowej strategii prewencyjnej w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, której celem jest zmniejszenie liczby wypadków przy pracy i chorób zawodowych wśród rolników i członków ich rodzin.

Zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego filmu w orientacji poziomej (od 30 sekund do 2 minut) na temat kampanii „Wizja Zero” i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zdrowie rolnika i jego rodziny.

Regulamin i niezbędne informacje do wzięcia udziału w konkursie znajdują się na stronie internetowej KRUS. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 września 2024 r.

VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero – recepta na zdrowie w gospodarstwie rolnym” odbywa się pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy, AGRO Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych, Fundacja PGE.

Galeria

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu