Jesteś na stronie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie

Przejdź na stronę Państwowej Inspekcji PracyJak zgłosić wypadek

Dodano: 24 lutego 2025
0:39 minut
Grafika ilustracyjna przedstawiająca prace z substancjami chemicznymi.

Szkodliwe czynniki chemiczne w środowisku pracy i służby – to temat szkolenia dla pracowników Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, przeprowadzonego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie.

Szkolenie odbyło się w ramach działań prewencyjnych pn. „Ekspozycja pracowników na niebezpieczne i szkodliwe dla zdrowia czynniki chemiczne” realizowanych przez Państwową Inspekcję Pracy. W spotkaniu, które odbyło się 12 lutego 2025 r. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie uczestniczyło 25 osób.

Celem szkolenia było omówienie zagrożeń związanych z występowaniem w procesach pracy substancji chemicznych oraz podniesienie poziomu wiedzy i praktycznych umiejętności uczestników w tym zakresie. Podczas spotkania starszy inspektor pracy Anna Jawor przedstawiła aspekty teoretyczne, jak również podała przykłady praktyczne w zakresie zagrożeń chemicznych.

Zobacz magazyn Inspektor Pracy

Zobacz również

Szukaj

Logo PIP

Menu