• RSS
  • Wersja tekstowa

Państwowa Inspekcja Pracy

22.03.2023 Artykuł archiwalny

Zaproszenie na szkolenie "ZDOBĄDŹ DYPLOM PIP"

 

Okładka materiału programu prewencyjnego Dyplom PIP.
 

PRACODAWCO!!!

Program prewencyjny Państwowej Inspekcji Pracy „Zdobądź Dyplom PIP” to szansa właśnie dla Ciebie!!!

Szkolenie dla pracodawców w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie.

Udział w programie, materiały szkoleniowe oraz szkolenia są bezpłatne.

Potwierdzenie uczestnictwa do 27 marca br.

 

Jeżeli w swojej firmie zatrudniasz do 20 pracowników, prowadzisz działalność gospodarczą niezależnie od branży (w tym Zakład Usług Leśnych) to koniecznie zgłoś się do nas, a pomożemy Ci zlikwidować nieprawidłowości w Twojej firmie.

Obawiasz się kontroli inspektora? Chciałbyś poprawić stan bhp i rozwiązać wątpliwości prawne związane z zatrudnieniem w swojej firmie, tylko nie wiesz jak to zrobić? Chciałbyś uniknąć kary za ewentualne nieprawidłowości? Zgłoś sie do programu prewencyjnego, a inspektorzy pracy profesjonalnie udzielą wsparcia merytorycznego. 

Program prewencyjny „Zdobądź dyplom PIP” gwarantuje bezpłatne szkolenie, materiały, fachową  pomoc inspektora pracy w dostosowaniu zakładu do przepisów prawa.

SPRÓBUJ! a przekonasz się, jak w prosty sposób zdobywa się z nami prestiżowy Dyplom Państwowej Inspekcji Pracy, który właśnie Ciebie będzie wyznaczał spośród innych przedsiębiorców.

Program rozpoczynamy szkoleniem w dniu 30 marca 2022 r. o godz. 10:00 w siedzibie Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie przy ul. Gen. Maczka 4.

NIE CZEKAJ I ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!!!

 

Druk Dyplomu PIP

 

Warunkiem przystąpienia do programu (oprócz stanu zatrudnienia do 20 pracowników) jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia dostępnej poniżej w celu pobrania do Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie. 

WAŻNE !!!

Potwierdzenie uczestnictwa w programie prosimy przesłać najpóźniej do dnia 27 marca br. na adresy e-mail: anna.wilk@rzeszow.pip.gov.pl lub kancelaria@rzeszow.pip.gov.pl (z dopiskiem Dyplom PIP). Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu tel.: 17 71 72 057.

 

 

Grafika materiału szkoleniowego programu prewencyjnego Dyplom PIP.
 

 

 

 


Pobierz


GIP Przejdź do GIP